Bez windy - ani rusz

Fachowcy nazywają to urządzenie dźwigiem. Dla większości z nas, to po prostu winda. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić wielopiętrowy budynek mieszkalny, biurowy, handlowy, hotel, pensjonat, teatr, szpital i każdy inny obiekt, w którym w górę i w dół trzeba biegać po schodach, bo nie ma w nim dźwigu, czyli windy. A co tak naprawdę wiemy o tym wspólnym dla nas wielu pojeździe, bez którego nasze codzienne życie byłoby znacznie mniej wygodne, by nie powiedzieć - o wiele trudniejsze.

* Winda powinna być tak skonstruowanym urządzeniem, do którego bez lęku będzie wchodził każdy, kto musi skorzystać z jej pomocy;
* Winda powinna być łatwa w obsłudze nie dla tylko dla tych, którzy są za pan brat ze wszystkimi technicznymi urządzeniami;
* Winda powinna być zawsze gotowa do usług, a jeśli przytrafi się jej jakaś dolegliwość – powinna dawać "wyleczyć się" niemal natychmiast - bez konieczności inwestowania w nią niebotycznych środków finansowych.
Czy w ogóle są takie windy? Są!
Gdzie ich szukać? Niemal w zasięgu ręki!
Warszawska Fabryka Dźwigów TRANSLIFT zlokalizowana w Warszawie na Służewcu przy ulicy Postępu 12 jest w Polsce najstarszą firmą produkującą dźwigi od blisko 60 lat, która obecnie ma w swojej ofercie ich pełny asortyment podzielony na kategorie dźwigów osobowych, towarowych, szpitalnych, teatralnych i specjalnych - np. platformy o napędzie hydraulicznym lub śrubowym dla osób niepełnosprawnych. Mogą to być wersje z napędem elektrycznym lub hydraulicznym, wymagające lub nie wymagające w budynku maszynowni. WFD TRANSLIFT specjalizuje się w

- produkcji
- dostawach
- modernizacji dźwigów

i w każdym przypadku dla swoich klientów precyzyjnie uwzględnia realia, jakie występują w obiektach, w których dźwigi mają być instalowane. Warszawskie dźwigi projektowane są i wykonywane w oparciu o przepisy Unii Europejskiej, a producent dba o to, aby jego konstrukcje - tradycyjnie już - służyły użytkownikom 30-40 lat i nie narażały przyszłych właścicieli na przeprowadzanie kapitalnych remontów lub wymiany dźwigu już po 10 latach. Warszawska Fabryka Dźwigów TRANSLIFT ma własne służby serwisowe, dlatego też oprócz sprzedaży urządzeń niezależnie od niej oferuje usługę konserwacji. Warto wiedzieć!

* W WFD TRANSLIFT można zamówić usługę konserwacji dźwigu bez konieczności zawarcia kontraktu na samą dostawę i montaż dźwigu w danym obiekcie; * WFD TRANSLIFT oferuje dźwigi z nie kodowanym dostępem do sterowania i udostępnia bez ograniczeń części zamienne, co umożliwia użytkownikom jego urządzeń prowadzenie prac konserwatorskich przez ich wyspecjalizowane służby lub firmy, z którymi współpracują od lat. To oznacza, że WFD TRANSLIFT nie praktykuje podpisywania wieloletnich umów z wyśrubowaną ceną za konserwację w powiązaniu z dostawą dźwigu. Warto zapamiętać!

Warszawska Fabryka Dźwigów TRANSLIFT

* dysponuje wykwalifikowaną kadrą inżynierską i doświadczoną załogą, które gwarantują rozwiązywanie najtrudniejszych problemów, jakie mogą pojawić się w związku z użytkowaniem dźwigów, zwłaszcza w wielu budynkach spółdzielni mieszkaniowych, gdzie zachodzą potrzeby modernizacji wieloletnich, już wyeksploatowanych wind. TRANLIFT poleca zestawy modernizacyjne do pełnej jednorazowej lub realizowanej etapami modernizacji starych dźwigów - z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań.

* produkuje urządzenia trwałe, solidnie wykonane, o wydłużonym okresie eksploatacji, np. zapewniające poważne oszczędności w zużywanej energii elektrycznej, cichobieżne, wyposażone w automatyczne systemy awaryjnego uwalniania pasażerów w przypadku zaniku napiecia - i oferuje dostawę nowych dźwigów do nowobudowanych lub modernizowanych budynków;

* zapewnia dostawę platform dla osób niepełnosprawnych;

* gwarantuje części zamienne do dźwigów.

W zakresie usług TRANLIFT poleca:
* oprócz montażu także serwis gwarancyjny i po gwarancyjny * audyty stanu technicznego dźwigów. To oferta kierowana do wszystkich zarządców budynków, w których funkcjonują dźwigi potocznie nazywane windami. Na pewno warto poznać jej szczegóły przed podjęciem każdej decyzji dotyczącej montażu, konserwacji czy naprawy każdego dźwigu.

Jesteśmy w zasięgu ręki!
Warszawska Fabryka
Dźwigów TRANSLIFT
02-676 Warszawa,
ul. Postępu 12

Telefony:
Marketing: 0-22/ 566 46 60
Sprzedaż części zamiennych:
0-22/566 46 57
Fax: 0-22/566 46 10
e-mail: info@translift.com.pl
www.translift.com.pl
 

6418