VECTRA w Warszawie

Mieszkańcy Warszawy już od sierpnia mogą skorzystać z usług Vectry, drugiego pod względem liczby abonentów operatora kablowego w Polsce.

Abonenci mają do wyboru ofertę telewizji cyfrowej oraz analogowej. Ta pierwsza jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Klienci mają do wyboru pakiety - Złoty Cyfrowy z 84 programami wraz z kanałem TVN HD, a także AXN, Discovery Channel HD, Comedy Central, Kino Polska, Hallmark Channel oraz Pakiet Platynowy wzbogacony 27 kanałami, w tym aż 5 nadawanymi w standardzie HD, oraz m.in. Universal Channel, BBC Knowledge, Bebe TV czy CBeebies.

- Z kolei dla Klientów, których interesuje odbiór określonego programu, oferujemy również możliwość wzbogacenia standardowego pakietu konkretnym kanałem z 11 proponowanych w standardzie HD, między innymi National Geographic Channel HD, Luxe.TV HD, Discovery HD oraz Fashion HD - mówi Krzysztof Burmer, dyrektor operacyjny Vectry. - Wkrótce oferta kanałów w jakości High Definition zostanie wzbogacona o kolejne.

Telewizja cyfrowa w Vectrze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego abonenta. Oprócz bogatej oferty programowej, która jest stale poszerzana, oferuje także dodatkowe funkcje, takie jak elektroniczny przewodnik po programach, oryginalną wersję językową i wiele innych. Niebawem skomponowanie własnego układu programów telewizyjnych będzie jeszcze bardziej ułatwione, ponieważ w listopadzie tego roku usługa cyfrowa zostanie wzbogacona o dodatkową funkcję: Personal Video Recorder (PVR), czyli nagrywarka programów telewizyjnych, a w przyszłym roku Vectra wprowadzi Video on Demand (VoD) - możliwość korzystania z wypożyczalni filmów bez wychodzenia z domu.

W ofercie Vectry zwiększyła się również prędkość internetu. Vectra oferuje łącze od 1 aż do 24 Mb/s, również z wykorzystaniem sygnału bezprzewodowego. Dla abonentów telefonii operator wprowadził pakiety, w których można skorzystać z darmowych połączeń wewnątrz sieci, a także z pakietów darmowych minut - od 150 nawet do 2000 minut do wykorzystania na połączenia krajowe oraz do ponad 20 państw całego świata. Nowością jest również najtańszy abonament na rynku, który wynosi 9,91 zł.

Każdą z trzech dostępnych usług można zamówić oddzielnie lub indywidualnie skonfigurować pakiet składający się z dwóch lub trzech ofert. Dodatkowo, biorąc pod uwagę obecną niepewną sytuację na rynku pracy, każdy Abonent Vectry, gdy nie ze swojej winy straci pracę, może bez żadnych konsekwencji finansowych zakończyć umowę.

Vectra na początku roku przejęła warszawskiego operatora Spray. Klienci dotychczas korzystający z usług sieci Spray, przechodząc do Vectry, mogą skorzystać ze wszystkich promocji, przygotowanych dla nowych Klientów. Oferta dla mieszkańców Warszawy została skonstruowana tak, aby połączenie operatorów Spray i Vectra było możliwie jak najmniej uciążliwe dla aktualnych Klientów. Jeśli nie są zainteresowani zmianą pakietów i zwiększeniem usług, oferujemy im również płynne przejście z pakietów Spray na Vectra, gdzie za tę samą cenę Klienci otrzymają w standardzie więcej możliwość - zwiększy się ilość kanałów, funkcjonalność dekoderów cyfrowych oraz szybkość internetu.


TS

5032